Billův idol

Z nějakého pořadu..mám dojem, že francouzského..;)) Marina je ta holka, co s nima dělala to interview..;))
° ° ° °
Marina: Máte nějaké idoly?
Bill: Ani ne. Všichni něco máme. Mám rád Coldplay, ale to je velmi různé, taky mám rád Green Day. Tom poslouchá jenom německý hip hop a Gustav víc tvrdé věci jako Metallica.
Tom: To je jenom z hudebního vkusu! Ale v opravdovém životě, jsem já Billovým idolem, to jsi zapomněl říct. Vždycky jsem dělal všechno před ním, jako plavání, ježdění na kole…
Bill: Jasně, tohle jsi prostě musel říct!
Tom: Kromě toho, i doteď Bill neumí plavat!
Marina: Ani já neumím plavat…
Bill: Neboj se Marino, Tom tě zachrání.
Marina: Díky Tome, jsi můj zachránce.
Tom Billovým vzorem, no jistěě..xD je nám to jasný..;))
btw, Bille, neměl bys Toma takhle propůjčovat..^^ není to hezké..x))

7 thoughts on “Billův idol

  1. bahaaa wy ste taaak naivny kks sak su bratia …vy s kazdej malickosti spravite chaus …kks uz ma poriadne seret

  2. kikha:a co teba je do toh kam ja lezem je to moja vec nemyslis?? mozme sem davat komentare tak ich sem davam 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Verified by ExactMetrics